חקירות אישות

ישנם אי אילו מצבים בלתי קרואים בחיים, מהם היינו מעדיפים להימנע בכל דרך אפשרית, אבל, כפי שידוע לכל, ישנם גם הרבה מאוד סיטואציות בחיים שכלל אינן נמצאות בשליטתנו, החיים כבר זורמים מאליהם, ועלולים להוביל אותנו למחוזות בלתי נחשקים. כך גם במקרים בהם אחד מבני הזוג בוגד בכם עם מישהו אחר ומועל באמונכם. (לעיתים רבות מדובר על בן זוג אהוב מאוד, שמעולם לא פיללתם להיפרד ממנו ותכננתם לבלות את שארית חייכם עימו). כמו כן, לעיתים בן או בת הזוג מנחיתים עליכם כרעם ביום בהיר, בקשה לא קרואה ובלתי צפויה – הם רוצים להתגרש מכם. אז מה עושים?
מומלץ כמובן לפנות לחוקר פרטי אשר מבצע חקירות אישות.

חקירות אישות – מדוע הן כה חשובות?

חקירות אישות ופנייה אל גורם מוסמך ודיסקרטי כגון חוקר פרטי בעל משרד חקירות פרטיות, הן כה חשובות שכן מדובר כאן על המשך חייכם ועל המשך חיי ילדיכם. הילדים הם הם הקורבנות העיקריים ברוב מקרי הגירושין, ואם יש דרך למזער נזקים בכל המישורים, ולא רק במישור הפסיכולוגי מוטב לעשות זאת כמה שיותר מוקדם. אם בן או בת הזוג בוגדים בכם, חקירות אישות ייסעו לכם לעלות על חקר האמת, ולהביא הוכחות חותכות לכך שבן או בת הזוג מעלו באמונכם, הם מנהלים רומן עם מישהו אחר ולדברים אלה משמעות רבה בבית המשפט. ההורה הבוגד תמיד ייתפס כפחות אחראי מבן זוגו הנבגד, מישהו שקשה לסמוך עליו, ולכן הוא לא יוכל גם בהרבה מן המקרים להיות הורה משמורן.

חקירות אישות וחקירות כלכליות.

חקירות אישות גם לעיתים טומנות בחובן חקירות כלכליות. בני הזוג עומדים לפרק את החבילה, החוק אומר שהם חייבים להתחלק במחצית הרכוש, והבעל או האישה מסתירים רכוש רב, חשבונות בנקים נוספים הן בארץ והן בחו"ל, ואתם עלולים להפסיד הרבה מאוד כסף. בלש פרטי, באמצעות חקירות אישות, מעקבים וחקירות כלכליות יוכל לאתר את הרכוש של בן הזוג, להמציא לכם הוכחות וראיות אותן גם תציגו בפני עורך הדין שלכם ואלה ישמשו אתכם נאמנה בבית המשפט לאחר מכן, כך שיש סיכויים טובים, שאם אכן בן הזוג ניסה להסתיר, הכף תיטה לטובתכם

מדוע כדאי לכם לפנות אלינו?

במשך שנים אנו עוסקים לא רק בתחום חקירות אישות אלא גם במגוון תחומי חקירה אחרים : תחום דומה הוא חקירות בגידה, כמו כן אנו עוסקים בתחום חקירות כלכליות, מודיעין עסקי ומודיעין תחרותי. כל חקירה מנותבת לתחום אחר. חשוב לציין ישנם משרדי חקירות אשר אינם עוסקים בכל תחומי החקירה הללו, אך רובם כן עוסקים בתחום חקירות אישות וחקירות בגידה שכן אלה נפוצים יותר. במשך השנים צברנו ניסיון רב, אנו מצוידים במיטב ציוד הבילוש הטוב, המשוכלל והעדכני ביותר, מבצעים מעקבים סביב לשעון באמצעות מצלמות סמויות, מכשירי הקלטה וציוד בילוש נוסף. חשוב לציין, המשרד שלנו איננו עוסק בהאזנות סתר שכן הן אסורות בתכלית האיסור על פי חוק.

אנו מגלים רגישות רבה ואמפטיה כלפי כל הלקוחות שלנו, ומבטיחים לכם דיסקרטיות מרבית, שכן ללא סודיות אי אפשר לנהל חקירה באופן תקין. והכי חשוב – הממצאים שלנו ישמשו אתכם בהמשך הדרך בכל ההליך המשפטי הצפוי לכם אל מול כל גורם אחר.